Digest #24. Понеділкові новини Світу Громад

Перший офіційний

Сьогодні забираємо з друку перше офіційне тематичне доповнення до гри-тренінгу “Світ Громад” – “Громада, що навчається”. З усіма, хто зробив і оплатив передзамовлення за зниженою ціною, сьогодні сконтактує наш офіс і уточнить реквізити доставки.

З нетерпінням чекатимемо на ваші описи ігрових кейсів та успіхів у просуванні концепції “навчання впродовж життя”. Найцікавіші будемо публікувати тут у блозі.

Хочете розробити свою гру-тренінг?

Про шість причин, чому варто про це задуматись у публікації Ігрові симуляційні акселератори замість карго-тренінгів для формування ключових навичок XXI століття.

Як втримати ціни

Громадські та благодійні організації є частими покупцями гри «Світ Громад». Найчастіше гра закуповується в межах грантового проекту на дуже конкретну діяльність. З моменту подачі заявки на грант може пройти чимало часу, ціна може змінитися, комплектація може змінитися. Щоб мати 100% впевненість у тому, що у разі перемоги у грантовому конкурсі Ви точно зможете придбати ту кількість примірників, яка Вам потрібна, рекомендуємо під час написання грантової заявки зробити декілька простих кроків.   

Як замовити гру «Світ Громад: coopetition» за грантові кошти і гарантовано її отримати за найкращою ціною: покрокова інструкція.

Кейси, приклади, моделі, адаптації

Розпочинаємо збирати задокументовані свідчення від майстрів гри про перевірені способи використання ігр Світ Громад для вирішення конкретнизх питань у розвитку спільнот.

Кейси, приклади, моделі, адаптації гри “Світ Громад” для впровадження змін чи вирішення певних задач

Перший Всеукраїнський з’їзд майстрів гри «Світ Громад»

28-30 червня 2019 року в курортному містечку Східниця, що на Львівщині, відбудеться Перший всеукраїнський з’їзд майстрів гри «Світ Громад». Програма заходу формується самими учасниками та учасницями. Захід пройде у форматі відкритого простору. Основний підхід до організації заходу: самоорганізація. Якщо Ви потребуєте допомоги з огляду на обмежені фінансові можливості, то команда організаторів радо підбере рішення на Ваш бюджет. Для цього варто заповнити лиш цю анкету-опитувальник.

Як вийти за рамки 45 хвилин? 

Безкоштовний вебінар про використання освітніх ігр та ігр в освіті для формування та розвитку ключових навичок у шкільної молоді.

Реєстрація | Детальніше

Триває прийом заявок на участь у навчальних візитах до Швеції

ТзОВ «Світ громад» пропонує навчальні візити в Солентуну для голів та відповідальних працівників українських ОТГ. Що тут? Неймовірний баланс обмежень і свободи. Видно неозброєним оком куди йдуть височезні податки (60-70%). Дуже важко заблукати навіть без володіння мовою. Мабуть найкраща система громадського транспорту у світі. Кооперативні садочки. Масове захоплення спортом. Постійний демографічний ріст. Усе підписано і позначено… І ще маса всього, що варто не просто побачити а й запозичити. Якщо Вам це цікаво – заповніть коротку анкету: https://forms.gle/mqHS4L6sL5GJAo5Q7. Орієнтовна вартість участі 1500 євро на 1 особу. При відборі перевага надаватиметься ОТГ, які вже використовують гру “Світ Громад”. 

Останній тиждень старих цін

Увага! З 1 червня ціна на “Світ Громад: Coopetition”виросте до 5400 грн. Усі, хто планували собі придбати гру – зараз саме час це зробити щоб зекономити гроші. Замовити за старою ціною 4900 грн. ще можна тут: market.woc.org.ua

Марафон із гри “Світ громад” у Кропивницькому

Team Europe Кропивницький проводить в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті сеанс одночасної гри “Світ Громад”. Гру для п’яти команд вестимуть досвідчені і знані у місті майстри – це Летиція Курята, Сергій Ткаченко, Зоя Лебідь, Дмитро Шульга та Андрій Флоренко.

Гра відбудеться 29 травня завдяки сприянню Представництва Європейського союзу в Україні – а до участі запрошені молодь 18-19 років, що навчається у Кропивницькому.

Детальніше


Попередній дайджест – Випуск №23

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.