Проєкт «ПЕРЕЗМІСТ» уже на старті і розпочав набір учасників!

Що таке «ПЕРЕЗМІСТ»?

Контекст, у якому ми всі перебуваємо, значно змінився за останні місяці. А, отже, з’являється потреба та можливість знайти нові змісти в житті. 

«ПЕРЕЗМІСТ» — це ініціатива нашої громадської організації, що має на меті пом’якшити наслідки війни в Україні  для людей і громад. 

Проєкт буде реалізовано впродовж червня—листопада 2022 р. на території Вінниці, Івано-Франківська, Ізмаїла, Луцька, Полтави та Чернівців. 

Мета проєкту: допомогти внутрішньо переміщеним людям інтегруватися в нове середовище, дізнавшись більше про громади, у які вони переїхали, та сформувавши нові соціальні зв’язки.

Для досягнення цієї мети буде проведено спеціальне навчання учасників на фасилітаторів гри «Світ Громад». Отримавши інструмент та освоївши новий фах, учасники зможуть провести у своїх громадах інтеграційні ігрові сесії для ВПО та місцевих жителів. 

Реалізація проєкту відбудеться у 3 етапи: 

 • набір учасників (червень);
 • проходження навчання з фасилітації гри «Світ Громад» (липень);
 • ігрові інтеграційні сесії, які проведуть ігрофасилітатори, які успішно пройшли навчання (серпень-жовтень).

Протягом 4—28 липня учасники пройдуть гібридне навчання, яке проведуть експерти з ігрових інструментів «Світ Громад». Навчальна програма складатиметься з 5 онлайн-зустрічей та офлайнової ігрової сесії з майстром гри. Під час навчання учасники:

 • отримають настільну гру-тренінг «Світ Громад» та ще один бонусний ігровий навчальний інструмент у постійне користування (більше про «Світ Громад» — тут: https://cutt.ly/DJ6hAjp);
 • матимуть доступ до менторської підтримки, що допоможе швидше розібратися з інструментом;
 • оволодіють новим фахом та отримають можливість розширити свої професійні підходи до соціальної роботи;
 • отримають сертифікат Майстра гри «Світ Громад», що підтверджуватиме здобуття нової кваліфікації та дасть доступ до всеукраїнської спільноти Майстрів гри «Світ Громад», що вже налічує понад 300 осіб.
 • У липні—жовтні фасилітатори, які успішно пройшли навчальну програму та опанували інструменти «Світу Громад», проведуть ігрові інтеграційні сесії. У кожній із громад проєкту відбудеться по 6 таких сесій (усього – 36 зустрічей). Отже, кожен майстер-ігрофасилітатор проведе по 3—6 ігрових сесій у проєкті та зможе отримати за це винагороду.

Від сьогодні ми шукаємо вмотивованих майбутніх учасників/-ць, які готові створювати нові змісти для себе та інших. Тож як приєднатися до проєкту?

Учасниками проєкту можна стати у випадку, якщо відповідаєте таким критеріям:

 • вам 18 років і більше;
 • проживаєте і на час проєкту перебуватимете на території однієї з громад: Полтава, Ізмаїл, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Вінниця;
 • знаєте, що таке «соціальна робота», мали з нею справу та можете розповісти про цей досвід;
 • ви є ФОПом (цей критерій не є обов’язковим, але буде значною перевагою для співпраці, оскільки фасилітатори зможуть отримати винагороду за проведені сесії).

Протягом 15—24 червня організатори розглянуть анкети потенційних учасників. Після цього вони проведуть співбесіди та відберуть 12 найбільш умотивованих із них.

Для участі слід заповнити заявку-анкету на сайті проєкту: https://ipid.org.ua/perezmist

Заповнені анкети прийматимемо до 24 червня, 12:00.

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся до менеджерки проєкту Марини Бакаєнко за адресою 

marina.bakaenko@gmail.com. 

Ініціатива «ПЕРЕЗМІСТ» є частиною проєкту «Нові соціальні зв’язки, нові життєві сенси, нова робота для тих, хто все це втратив через війну», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.