Майстри Гри

Майстер Гри Світу Громад – сертифікований спеціаліст з використання освітніх ігор середовища Світ Громад для вирішення освітніх, просвітницьких та соціальних задач, формування та розвитку ключових навичок сучасного суспільства (фінансова та політична грамотність, лідерство, кооперація, прийняття рішень, критичне мислення, громадянські навички).

Рівень 1. Володіє правилами і може проводити ігри.
Рівень 2. Окрім правил володіє авторськими ігровими моделями формування ефективних навичок у цільвоих групах.

Вінницька – м. Вінниця

Рівень 2:

  • Микола Кобися – модель “Вільна ініціатива”

Рівень 1:

  • Сергій Проценко

Волинська – м. Луцьк

Рівень 2:

  • Башняк Олександр – модель “Ефективні комунікації”
  • Башняк Ольга – модель “Освітня конкуренція”

Рівень 1:

  • Олександра Войтович-Шевченко

Дніпропетровська – м.Дніпро

Рівень 2:

  • Світлана Лук’янченко 
  • Наталія Уставицька – модель “Світ Громад – перезавантаження для лідерів та членів громадських організацій”

Рівень 1: 

  • Олексій Літвінов
  • Віталій Моргун (м.Підгородне)

Житомирська – м. Житомир

Рівень 2:

  • Олександр Рошко – модель “ГраСвітГромад як інструмент залучення громадськості до процесів управління”

Рівень 1:

  • Жанна Соловйова 

Закарпатська – м.Перечин

Рівень 1:

  • Неля Симчина 
  • Андрій Вишняк 

Запорізька – м.Мелітополь

Рівень 1:

  • Сергій Прийма

Івано-Франківська – м.Івано-Франківськ 

Рівень 2: 

  • Катерина Танчак – модель “ГраСвітГромад для підлітків”

Київська:

Рівень 2 – м. Немішаєво

Рівень 1: – м. Київ

  • Мар’яна Завійська 
  • Олександра Целіщева
  • Анна Острікова
  • Галина Шамкова
  • Оксана Кушнір
  • Марія Милогородська
  • Вікторія Золотухіна
  • Тетяна Дурнєва
  • Наталія Максимова (м.Біла Церква)

Кіровоградська – м. Кропивницький

Рівень 2:

  • Сергій Ткаченко – модель “Залучення молоді до процесів прийняття колективних рішень у громаді”
  • Летиція Курята – модель “Знання+навички=фінансова громатоність”
  • Леонід Жовтило – модель “Гра Світ Громад – інструмент підвищення кваліфікації в слуг народу”

Рівень 1:

  • Наталія Жученя
  • Зоя Лебідь
  • Ірина Ткаченко
  • Вікторія Жовтило
  • Андрій Флоренко
  • Анна Курусь

Львівська – м. Львів

Рівень 2:

  • Богдан Вельган – модель “Гра Світ Громад як інструмент соціальної анімації”

Рівень 1:

  • Ольга Мирович 
  • Ігор Добко 
  • Любов Максимович 
  • Юлія Скольська 
  • Іван Більський (м. Новояворіськ)
  • Олег Клепуц (с. Козьова)

Полтавська – м.Полтава

Рівень 1:

  • Світлана Матяш 
  • Олена Бурім 

Рівненська – м.Рівне

Рівень 1:

  • Святослав Дубов
  • Олексій Горецький 

Сумська – м.Суми

Рівень 1:

  • Юрій Петрушенко
  • Олена Купенко 

Тернопільська – смт.Козова

Рівень 2:

  • Наталія Гарасівка – модель “Ліс молодих стартапів”

Херсонcька – м.Херсон

Рівень 2:

  • Анастасій Псюк – модель “Фінансова грамотність”
  • Альона Зелінська – модель “Громадянська освіта з елементами політичної освіти”
  • Оксана Сахно – модель “Сила синергії”
  • Ілля Дерев’янченко – модель “Громада для школяра”

Рівень 1:

  • Оксана Глєбушкіна 

Хмельницька – м.Хмельницький

Рівень 2:

Чернігівська – м.Чернігів

Рівень 1:

  • Сергій Забара 
  • Марина Забара 


Всього

Рівень 2: 20 майстрів

Рівень 1: 38 майстрів